| anonim_4396 a întrebat:

Unii spun ca ar veni era rece, altii spun ca vine era calda, voi ce parere aveti?

6 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Caldă, cred, dar SPER că greșesc.

| Celcestietot a răspuns:

Ramane la fel, doar ca se schimba zonele, eu asta spun.

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Pe termen scurt temperaturiile vor creste pe termen Mediu /Lung va veni epoca de gheata. Este inevitabila tine de ritmul natural a pamantului, insa noi probabil nu vom apuca. Si nu va fi brusc ci in decurs a sute sau mii de ani. Orice schimbare brusca poate veni doar din catastrofe precum :Eruptii vulcanice

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda, si asa, am vrut mai mult sa spun intr-un cuvant pe o perioada cat de cat lunga, nu voiam sa ma complic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incălzirea globală accentuată e mai plauzibilă.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da am scris in graba e "era tropicala si era glaciara".