| Andrreachiriac a întrebat:

Urasc cand ma inrosesc! sad tot timpul cand sunt la scoala devin rosie, mai ales cand sunt la oree sigh nu stiu ce sa mai fac sa nu ma mai inrosesc :/
ceva sfaturii? oriceee! p. s nu ma inrosesc doar in obrajii, ci pe toata fataa :-

2 răspunsuri:
| Andrreachiriac explică:

si cand sunt la ora de matematica (sunt eu o fata si inca 6 baietii) pfff...toti se uita la mine, toata ora :/ si de asta incep sa ma inrosesc, si plus de asta mai incep sa si tremur crying va rog, ajutati-ma cu ceva sfaturii, nu stiu, orice sigh

| ella_1888 a răspuns:

Emotii, stres nicoleta incearca sa le stapanesti...nu cred ca exista un sfat pentru asa ceva cel putin eu nu il cunosc nsa parerea mea este ca te simti stresata "incoltita" sa zic asa. Sfatul meu este sa devi putin mai nepasatoare de privirile pe care ti le arunca acei baieti