| anonim_4396 a întrebat:

Urasc credinciosii... ce aveti ma? va place sa credeti in avioane?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Atunci daca tu ii urasti pe credinciosi tu nu esti in stare de nimic daca nu crezi nici in fete atunci nu o sa ai parte nici de sex deci si tu esti credincios pe o parte daca vrei ceva ai acea incredere in a obtine acel (ceva).

| PetreConstanta a răspuns:

Crezi tu in ce vrei si lasa - ne pe noi sa fim credinciosi De aia nu poti tu sa dormi la noapte? Din cauza credinciosilor?

| BlackVeil a răspuns:

Mie imi plac credinciosii...

...mai ales la masa de seara.

| andrrei08 a răspuns:

Fiecare e liber sa (nu) creada, atata timp cat nu ne deranjam unii pe altii, nu vad problema big grin Adevarul e ca religia a capatat de-a lungul timpului cu totul alte scopuri, fiind o unealta de manipulare a maselor... Un loc unde religia s-a pastrat in adevaratul ei sens ar fi prin zona podisului Tibet. In rest... se imbata lumea cu apa de ploaie scursa de pe picioarele profitorilor timp de 2000 de ani, parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Misogin sunt fata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iar a baut pisica otet?