| NoChanceForUs a întrebat:

Urati facebook? De ce?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E prea complex, are multe chestii la configuratie si tot, nu imi place deloc.

| Anca a răspuns:

Nu-l urasc. Pt ca am ocazia sa tin legatura cu prieteni de-ai mei care sunt mai departe si sa fim la curent unul cu viata celuilalt.

| Irinna a răspuns:

Nu zic ca-l urasc, zic doar ca nu am pagina pe facebook si nici nu imi voi face.

| slam a răspuns:

Imi place facebook-ul.
la inceput nu stiam cum sa umblu si alte lucruri, mi se parea complicat, dar cu timpul si tot apasand pe butoane am invatat.
am si eu profil, dar nu am poze cu mine. recunosc ca mi-am facut cont pentru a vedea pozele altora big grin si sa dau like-uri...

Răspuns utilizator avertizat