| EuEuEu_6779 a întrebat:

Ce urati cel mai mult pe facebook?

Răspuns Câştigător
| DoarEU_1902 a răspuns:

Ca nu exista un buton de "dislike''. Unele lucruri sunt pur si simplu aiurea.

9 răspunsuri:
| yonutz1 a răspuns:

Zooks pe Facebook

| NoChanceForUs a răspuns:

Oamenii.

| MasterGoldX a răspuns:

Cel mai mult urasc natarai care sunt pe acolo si baga comentari naspa, urate si de prost gust. din fericire exista modul de a-i blochezi daca te enerveaza si te deranjeaja. nimeni nu e obligat sa suporte speciile enervante. altul ar acela cand te blocheaza pentru nu's cat timp si nu mai poti sa dai add la prieteni, foarte enervant.

| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Cand se blocheaza sau cand nu mai merge sa intri pe chat :-l

| Oanna96 a răspuns:

Faptul ca nu pot sa vad cine s-a uitat pe facebook'ul meusad sau poate nu stiu eu

| Richard_8745 a răspuns:

Persoanele false/fake care au poze de la altii sau de pe net

| plasticsmile a răspuns:

Faptul ca poate lumea sa imi descarce poza happy

| Anonima568 a răspuns:

Msjle pe care le primesti pe Email cand iti posteaza cineva ceva...

| ElenaGilb3rt a răspuns:

Da dependenta! Funda? big grin