| Lala20 a întrebat:

URGENT! Am o tema la civica, zice asa: sa aleg o persoana din Cluj care se afla intr-o pozitie importanta in ierarhia sociala si sa scriu ce face/cum se comporta, iar apoi sa zic de unde am aflat informatiile. Rasp. rapid va rog! Despre cine sa scriu, dar sa si gasesc ceva ce sa scriu?

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Mda. Scrie despre Boc, dar, la cata popularitate are asta acum, s-ar putea sa te pricopsesti cu ceva huiduieli.

| justmeesb a răspuns:

Scrie despre Emil Boc, e clujean nu? si gasesti destule informatii despre el! bafta!