| AnonimaCool2013 a întrebat:

URGENT! Buna TPU! Am si eu o intrebare! Am un stick de la Cosmote pe abonament. Vreau sa stiu daca acest stick are wireless si daca are cum sa-l activez! happy Multumesc frumos!

3 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

Vrei sa intrebi daca are wifi? Sau daca poate fi transformat intr-un wifi hotspot?

| AnonimaCool2013 explică (pentru Radu284):

DAca are Wi-fi. Adica intr-un fel daca are sa-l activez si sa prind net pe tel.winking

| Radu284 a răspuns (pentru AnonimaCool2013):

Nu. Pentru ce vrei tu, exista niste chestii care se numesc "3G hotspot". Sunt foarte utile, si nu extrem de scumpe (50-100 usd). Sau niste routere in care se baga stickul si iti da WiFi.