| 2Names a întrebat:

Urgent! Cum sterg o intrebare?

2 răspunsuri:
| ɹαℓυ a răspuns:

Eo stiam:De aici http://www.tpu.ro/contact îi trimiţi un mesaj doamnei Stela în care îi spui că vrei să îţi şteargă întrebările. Trebuie să aştepţi ceva timp, dar sigur ţi le va şterge.
Probabil vei primi un email în care eşti anunţată că ţi-au fost şterse întrebările.
Baftă!

| vladutz_8053 a răspuns:

Buna!

Intra la Comunitate sus, scrie " Ralucatpuro", da i un mesaj si specifica i ca vrei sa ti stearga o intrebare si motivul deciziei tale.
Daca proceseaza mai greu, nu te descuraja, caci Raluca are mai multe cereri, nu doar a ta.
Fundita?
Pa'pa.
Tk. Care!