| 3ntzz a întrebat:

Urgent! nu sariti peste intrebare!
am gasit pe net pe cineva care ofera un metis labrador de 3 luni
pe mine nu ma deranjaza ca e metis labrador dar e bine ca e la 3 luni straight face?
rog pareri sincere.

Răspuns Câştigător
| anad a răspuns:

De ce crezi ca nu e bine? Cei care adopta caini de la Asociatii ii iau si pe cei care au mai multi ani! Si noi avem un coker pe care l-am luat la varsta de 3 luni si n-am avut probleme. Cainele se ataseaza foarte usor de oameni la orice varsta! In cateva zile se va obisnui la noua lui casa si o sa fie vedeta familiei! Il poti invata orice cu dragoste si cu rabdare si te va rasplati pe masura: iti va deveni cel mai drag si mai bun prieten!

2 răspunsuri:
| rosto a răspuns:

E bine, puiutii oricum se dau de la 2 luni in sus. Labradorul e un caine foarte destept si se va invata bine si repede cu tine. happy

| IsJustMe007 a răspuns:

E bine eu am vazut ca dau si de 2 luni!