| annnamarya a întrebat:

URGENT...SCUZATI CATEGORIA! nu stiti unde pot gasi ei eu tutorialul piesei unfailhul de Rihanna? in afara de youtube...am nevoue de notele scrise

Funda!

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| istoleyourcandy a răspuns:

Poate te referi karaoke.
Ps:unfhaitful

| annnamarya explică (pentru istoleyourcandy):

Am scris corect la inceput, dar apoi me-a aparut ca nu-i corect si mi-a corectat asa...nu am nevoie de karaoke da de notele muzicale pentru a putea cinta la pian aceasta piesa

| annnamarya explică (pentru istoleyourcandy):

Am gasit si eu asta am spus ca vreau notele scrise... vreau sa le printez...ma rog nu cred ca le mai pot gasi
am cautat toata ziua si nu m reusit

| annnamarya explică (pentru istoleyourcandy):

Am vazut...mersi mult

| istoleyourcandy a răspuns (pentru annnamarya):

Cu placere, scuze ca nu ti-am dat raspunsul bun de la inceput!