| anonim_4396 a întrebat:

Urgent! UrgeNT! URGENT! Astazi o colega mi-a facut o farsa.Eu acum seara i-am facut una.Ea a zis ca se razbuna s ca o sa-mi faca maine o farsa tare! Ce sa fac? Cum sa ma apar? Ce idei aveti? Funda! Urgenttt!

Răspuns Câştigător
| SimonaCristina a răspuns:

Pur si simplu, nu o baga in seama! Ce, te obliga cineva?! Spre exemplu, daca iti zice ''Vezi ca am vorbit cu d-na diriginta si a spus sa plecam de la scoala peste o ora'', spune-i ''Bine, lasa!''

| anonim_4396 explică (pentru SimonaCristina):

Mai multe exemple?happy

| SimonaCristina a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca ar f asa, ti-as insira o gramada, pur si simplu orice zice ea nu lua in serios. Ca profesorii sunt capabili sa lamureasca pe toti si sa spuna adevarul! Funda, te rog? happy

| anonim_4396 explică (pentru SimonaCristina):

Nu FUNDA! Nu mi-ai dat mai mult exemple! Mia da-mi 6!

| anonim_4396 explică (pentru SimonaCristina):

Mai poti da exemple? Ti-am dat funda!

6 răspunsuri:
| 95Cosmin a răspuns:

Inchide-te in beci.

| groyojjoll a răspuns:

Deghizare happy sau lansare în spațiu big grin o sau poate una mai bună schimbă școala repede va funcționa una din astea 3 REPEDE!