| ElenaElly100 a întrebat:

Am nevoie urgent,va rogggg! Acum sunt conectata pe Facebook(a conectez cu numarul de telefon) problema Este ca numai stiu parola si numai am nici respectiva cartela pentru a putea primi alt cod de confirmare?;( ma gandesc ca as putea daca in loc sa ma conectez cu numarul as putea folosi o adesea de mail noua iar pe ea sa pot primi codul de Autentificare! Ma rog mult am mare nevoie sa ma Ajutați! Explicându-mi, dau funda!
Multumesc

1 răspuns:
| mVladd a răspuns:

Din pacate, daca nu mai stii parola de la yahoo-ul, care la-ti pus prima oara, nu mai ai sanse sa-l recuperezi...