| ~ Renata ! - ElectroGirl °•° a întrebat:

Urmariti telenovela "Dona Barbara"? Daca da, care e personajul vostru preferat si care personaj nu va place deloc? Curiozitatea >:".
ByE love struck

15 răspunsuri:
| Kidu a răspuns:

Imi place de Marisela ca personaj.
Si imi displace Federicahee hee

| ralucaralu a răspuns:

Cu siguranta Marisela. Tie?

By AlinoOtsa

| Merilynne a răspuns:

O urmaream, Mie imi placea de Dona Barbara si nu imi placea de Juan Primito

| DarknessKirin a răspuns:

Nu-mi place broken heart

| ~ Renata ! - ElectroGirl °•° explică:

Mie imi place Juan Primito love struck. ador caracterul sau love struck.nu imi place Marisela deoarece intotdeauna pozeaza in rolul de victimahee hee

| ~ Renata ! - ElectroGirl °•° explică:

*si Santoooos day dreaming!

| cristina4love a răspuns:

Pai PErsonajul meu preferat este Pasaroiullaughing. Este amuzant si arata si bine:d.Pe cine nu suportthinking Pe dona` Barbaralaughing)

| Diiana232997 a răspuns:

Mie imi place Dona Barbara fizic si de Santos de Cecilia nu`mi prea place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place de Marisela!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place dona barbara la frumusete, dar este prea rea. sontos este frumusel.marisela este urata nici nu seamana cu barbara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum il cheama pe pasaroiul? pe numele adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, na-m pierdut niciun episod.Barbara si Antonio.Personajul care ma enerveaza este Marisela

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place de dona barbara, de santos, de pasaroiul, si de maria nieves

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Personaj preferat Dona Barbara si Santos... urasc pe Federica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place de barbara ff mult si mi-am pus si la anumite jociri numele barbara guaimaran si imi place de melquiades ca el mereu a tinut cu ea si a iubit-o...nu imi place deloc marisela si santos