| anonim_4396 a întrebat:

Usturoiul si uleiul de măsline este foarte bun pentru par? Ce efect va avea? Dau funda

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Are un efect foarte bun de indepartare a persoanelor pe o raza de minim 1 metru. laughing)
Uleiul de masline e nutritiv, usturoiul aplicat pe scalp nu este cea mai buna idee - te poti trezi cu o iritatie de toata frumusetea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Usturoiul e bun ca alunga strigoii

| Alphahkbg a răspuns:

Da doar ca usturoiul trebuie sa-l dai si in ochi...
Unde dumnezo ai mai auzit si asta da ca vrei ceva bun pentru par incearca coca cola(intereseaza-te da ca nu ma crezi)