| scumpikkk a întrebat:

V-a rog sa ma ajutati cat mai repede! am virusi in calculator, eu am un antivirus se numeste Avira AntiVir Personal, dar nu le repara doar le gaseste in calc si ma anunta ca am virusi, nu stiti un program care sa elimine virusii, dar daca se poate fara a-l cumpara.nu uitat-ti (Fundita :d). Va multumesc.AM UITAT SA VA ANUNT, NU BAGATI IN LISTA O FATA PE NUME POP ANCA, EA MI-A TRIMIS VIRUS sad

4 răspunsuri:
| AldanaBlue a răspuns:

Norton foloseste foarte mult din procesor, eu folosesc Dr. Web Cure it. Poti incerca - link :
http://www.freedrweb.com/cureit/?lng=en

| deleuandrei a răspuns:

Norton e cel mai bun antivirus eu ii dau 10+

| mihaela_7915 a răspuns:

Norton e cel mai bun vad ca toate rasp sunt asa. e adevarat e chiar bun e gratis.

| SCUFY a răspuns:

Norton antivirus, www.downlodnorton.com