| CassiusAlexander a întrebat:

V-ar plăcea să aveți partener de altă naționalitate decât a voastră? Dacă da, ce naționalități v-ar plăcea? happy

26 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Rusoaica sau argentinianca. Romanca nu accept deloc

| CristiDinBucuresti a răspuns:

As vrea poloneze suedeze sau rusoaice blonde naturale, dar ar merge si o moldoveancă o bunăciune.

| RAY a răspuns:

Nu asta contează Herr CassiusAlexander, important este ca ea sa fie atrasa de mine fizic si eu de ea, sa ne înțelegem, sa ne iubim, sa facem o fata si un băiat, dar ca gândire as prefera sa ii placa filozofia, Știința

Pentru sex as prefera o rusoaică https://www.themoviedb.org/......s/profiles

| zurick a răspuns:

Orice naționalitate, da nu român laughing

| Mayhem666 a răspuns:

Sigur ca da. Mi-ar placea cineva din Mexico, Coreea de Sud, China, USA sau UK. Oricare dintre ele ar fi ok.
Dar si alte nationalitati sunt ok.

| SG1995 a răspuns:

Nemțoaică ori franțuzoaică.

| Dismally a răspuns:

De la noi? Nu stiu, probabil nationalitate maghiara daca ar fi sa aleg happy

| CostinAlamariu a răspuns:

Moldoveancă laughing

| CIaudiu a răspuns:

Da, nationalitate marocana.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Să fie om.Să fie femeie.Nu contează aspectul prezentat, nu am preferințe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chinezoaica,Japoneza,Correanca Sau Rusoaica dar astea ar goli prea repede sticla de vin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Partener de ce anume?

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Țiganca când văd Țiganca sau aud sunet sau îi văd pe strada mereu le dau bani și le cumpăr de mâncare și Stau de vorba cu ei ma înțeleg de fiecare data cu ei Prea bine nu știu cum sa zic dar sunt prea oameni rad cu vorbesc au acel ceva care eu îl căutam trage sângele in preajma lor ma simt mereu de acasă am mulți prieteni țigani la locul de munca cu ei ma înțeleg cel mai bine mănâncă împreuna mergem acasă împreuna suntem cazați la locul de muncă și vorbim de toate pana acasă nu fac separatism dar lângă ei ma simt cel mai bine nu are importantă pentu mine ca ăla înjura sau ăla fumeza sau se drogeza treba lor viața lor alegerea lor ba chiar toți mi-au zis sa rămână așa cum sunt sa nu ma schimb Niciodată

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru GraniniCuPiersica):

Când am zis ca le dau bani sau le iau de mâncare nu a refer la ceva jignit-or sau altceva nu știu cum sa zic au fost zile care nu aveam ce sa mănâncă și am mâncat din farfuria lor ba chiar am rămas la zile negre mi-au dat bani și mau susținuți cu de toate cum am zis lângă ei ma simt cel mai bine sunt prea oameni Niciodată nu mi-a fost Rușine lângă ei ba chiar ma simt de al casei lângă ei

| mgtow a răspuns (pentru GraniniCuPiersica):

Cunosc cativa care iti face rost de nevasta. Imediat te face parinte

| Meme10Meme a răspuns (pentru GraniniCuPiersica):

Se vede ca ai stat prea mult pe lângă țigani rolling on the floor

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru Meme10Meme):

Sunt mândru

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru mgtow):

Nu ma însor cu române nici cu turcoaice
Dacă e sa ma însor o sa fie Țiganca și doar ia atâta ori ia ori nici una

Am foat cerut de 2 ori pana acum serios laughing)) eram la munca și vine una la mine cică nu vrei S-o ți-o dau pe fata mea eu eram așa șocat sti ca nu sa faci una ca asta adică nici nu ma Cunoști un om mai își pune întrebări na ba cine este asta ce fel de om este sti ia direct așa doar ma știe de câteva luni lucrează cu fisa aicia lângă mine eu nici nu am atins-o pe aia nici macar nu o Cunoșteam nici acum n-am stat de vorba cu ia și fac 4 luni de când lucrez aicia și in fine vine ia îmi zice așa eu i-am zis cu frumosul sunt loat sunt inserată i-am arătat inelul abia am scăpată de ia și acum ma sâcâit la cap cu fisa nu este fata rea este cuminte arată și bine recunosc dar eu nu sunt așa genul de om să-mi bat joc de ia i-am zis și iei ca nu poate fi nimic între noi ca eu mam însurat deja am un inele de la ia și îl tin in mâan mereu nu-l dau jos nici mort happy mereu îl port la mine mereu happy și alta faza eram la munc atunci lucram alt undeva puneam gazon la niște vile sti și vine tot așa la mine o femeie cu bărbasu erau turci ăștia ce nu suport eu su îmi zice nu o vrei pe fata Nostra eram socata alți nebuni cum frate fără sa Cunoști un om S-o da pe toată așa ca nu știu așa sa nu zic ceva tău sa nu se intelega greșit apoi in fin le-am zi și la ăștia ca nu sunt însurat și așa am scăpată de ei

Eu ori ma însor cu ia ori nu ma însor in viața mea am inelul ei pe mâna me in fiecare zi din viața mea și o calma o port pe mâna poate ia ma urăște da nu știe ca îmi dau și inima dacă aflu ca a pățiți ceva nu știe asta dau totul Numai ia sa fie fericită

Eu te-am lăsate frate ai grija de tine eu trebuie sa ma pun pe treaba azi schap mai devreme pe la 5 și revin mgtow ai grija de tine frate

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru Meme10Meme):

Sa mânci ceva la țigani de dimineața nu-mi face nervi

(Nu am înjurată admina am zis ceva poate fi și un ekler)

| mgtow a răspuns (pentru GraniniCuPiersica):

Porti inel ca sa dai impresia ca esti casatorit?

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru mgtow):

Am unul de la ia megtow pe care le port in fiecare zi din viața mea la mâna nu le dau jos nici când dorm nici mort le tin pe mâna toată viața mea am de gând să-mi fac tatuaj cu chipul ei pe mâna mea și piept m-am interesat lunile astea

Nu port inelul sa dau impresia sau altele nu sunt genul de om

Pentru mine însemna enorm de mult nu pot defini

Știu ca nu ma vrea mi-a zis cred ca de cel puțin 100 ori am înțeles asta este viața ei decizia ei eu nu am niciun drept la nimic fiecare om își traiestei viața așa cum dorește megtow îi respect decizia pe care a loato eu unul nu mai vrea relație cu nicio fata nu am ură pe altele fete nu sunt genul de om doar ca dacă nu este ia nu este nimeni nu-i poate lua locul altcineva vreodată ia va rămâne ia mereu in tot deauna știu ca ma urăște nu ma suportata dacă eu aud ca a pățit ceva acolo sunt așa sunt eu asta sunt eu n-ai ce face așa am venit așa am sa plec am refuzat multe fete mulți prieteni ma cred gey serios megtow dar ei nu știe Adevărul ca eu nu pot sa fiu cu alta fata doar 2 prieteni de la munca știe Adevărul atâta numi pass dacă alți ma cred așa sau alți fac mișto de mine sa facă cât vor Dumnezeu îi vede si pe iei

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru mgtow):

Intr-o seara nu știu ce ia apucată pe astia și ai vrut sa mearga la cu? e sti sti ai venit ei in Gașca așa Onur hai cu noi la cu? ve am și nu nu fac așa Ceva nua genul de om si le-am zis succes numai bine m-am dus in camer la mine a doua zi aud ca domne eu sunt pocăit ai gey numai oameni bolnavi nu am mers in viața mea la așa ceva nici ni voi merge mai bine ma mastebz vorbesc serios și aia e decât sa merg la niște jegoase infecte care și trag cu 1000 și le vezi cum se plângă ca sunt fete cuminți și ca dau de baieti rai parca noi le zice du-te ia-l le ăla care îți da in cap și îți rupe coastele și te face de spital și rămâi cu ochi sarmale

| EcceHomo a răspuns:

Mi-ar plăcea să fie berber. happy

| Cheo0S a răspuns:

Imi prefer propria nationalitate. Dar daca ar fi sa aleg ar fi o Japoneza sau una din Franta, n-am vazut prea multe specimene sa fie pe acolo.
Cam orice in afara de Moldova, Unguroaice sau cele din SUA.

| Den1sa a răspuns:

Indiferent atita timp sa-mi placa

| silentnoise9 a răspuns:

In general imi este indiferenta nationalitatea pe care o are un om si asta chiar si cand vine vorba de un partener. Conteaza doar sa ne putem intelege si iubi. Iar intelegerea si iubirea asta poate exista atat intre un partener de aceeasi nationalitate, cat si intre unul cu o nationalitate diferita de a mea.