| anonim_4396 a întrebat:

V-ar placea sa va intoarceti cativa ani in trecut?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Prefer sa sar cativa ani in viitor

| Drimmero a răspuns:

Prinzand anumite perioade ale lui Arsenal? Da, categoric!

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Da, dacă ar fi să-mi revăd părinții...

| mentholinks a răspuns:

Doar daca as putea modifica ceva.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, sunt mulţumită de prezent ^^

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O da
mi-ar placea daca as putea schimba ceva, in bine evident
sa fac lumea sa fie mandra de mine, macar putin
sa nu imi mai dezamagesc parintii

| Felissa13Eden a răspuns:

Eu m-as intoarce 10 ani in trecut, ca sa iau totul de la capat.

| Juviia a răspuns:

Da ca sa schimb ceva

| Cliar a răspuns:

Daca as putea pastra si mentalitatea de acum, atunci da.

| miolina a răspuns:

Ai vazut filmul : Undeva, candva? Sint multe ingrediente de parcurs pentru a te intoarce in trecut. Si trebuie sa le gasesti. Ca daca vei face o greseala, ca si in film : moneda gasita in buzunarul pantalonului pentru prezentul actual, ai reveni in prezent. Depinde cat ai sta in trecut, cu ce oameni conversezi si asta te va influenta psihic cand ai reveni in prezentul tau, acum. Filmul e drama. Actorii s-au intalnit in ceruri, o actrita si un scriitor dramaturg. E frumos filmul, de dragoste.

| mariesprouse a răspuns:

Nu, de ce sa-ti pierzi timpul cu lucruri pe care le-ai trait deja cand poti face lucruri noi?