| Cristi_9112 a întrebat:

Adresez o intrebare simpla. Ce var placea de la un site? Ce var face sa va intoarceti si a doua zii pe el?

4 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Simplu PLACEREA pentru ce am vazut si ieri

| SamSon a răspuns:

Site-ul trebuie sa fie atractiv adica cu concursuri, voturi.premii.

| maresal a răspuns:

Daca as intra pe un site prima data mas uita la optiuni si la cat de multe imi ofera acel site. Dupa mas uita la design. Ceea ce m-ar face sa ma intorc a 2 zi ar fi stirile, anunturile, o poveste pe care as vedea continuarea a 2 zi.Pe zi ce trece sa fie mai palpitant.Dar sa nu isi piarda farmecul site-ul.

| Nick_6129 a răspuns:

1:la download sa fie fara timp de asteptare
2:sa gasim pe el tot ce ne trebuie (filme,jocuri,muzica, imagini, referate pentru scoala.etc)