| maftei342132 a întrebat:

V-ati fi dorit un alt scenariu pentru viata voastra? Eu unul cu mana pe inima da, cu totul, alt film.

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Nu vreau sa fiu ipocrita și sa spun ca nu am avut și perioade bune și de fericire.Dar într-adevăr, as cam schimba scenariul vieții mele pe ici colo.

2 răspunsuri:
| Theo94 a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O parte din viata mea sunt o serie de alegeri pe care eu le-am facut si sunt constient de acest lucru, insa au fost si conjuncturi cu oameni nepotriviti din cauza carora mi s-au inchis usi. Daca as fi vrut un alt scenariu as fi vrut sa fie alte conjuncturi cu alte persoane.