| Blue_2910 a întrebat:

V-ati folosit vreodata de prostia celor din jur?

Răspuns Câştigător
| Hmmmm a răspuns:

Nu!
nu m-as simti eu bine, nu as fi eu impacata cu mine daca m-as folosi de un om.nu mi se pare corect nici fata de mine si nici fata de acea persoana.

5 răspunsuri:
| Mjdolhfi a răspuns:

Nu ma simt bine daca ma folosesc de oameni. Oricine ar fi acea persoana, nu ma pot folosi de ea.Nu ma simt bine daca ma folosesc, profit de om si nimeni nu merita asta.

| MidnightLady a răspuns:

Da, m-am folosit. Cateodata era atat de multa, sau poate atat de diferita de-a mea, incat am considerat ca merita s-o fac.

| GdX a răspuns:

?laughing WTF?laughing Cum sa te folosesti? Daca omul e atat de prost incat depaseste limitele, iti bati joc de el ca tot nu isi da seama, dar totusi, ce sa faci cu un om prost? Doar mistouri, in rest nu are rost sa te folosesti de prostia altora, ca daca omul e asa cum e...nu ai ce sa ii faci, nu poti indrepta oamenii. Mai bine te folosesti de inteligenta oamenilor, ca doar vrem sa avansam, nu sa ne intoarcem in timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum adică?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Nu sunt mandra de mine, dar nici nu pot sa zic ca imi pare rau. Fiecare primeste ce merita, accesul la informatie e acelasi pentru toti si unde mai pui ca tocmai categoria asta se crede cea mai tare laughing Nu am abuzat, dar am anticipat reactiile lor (sunt previzibili) si am folosit asta in interesul meu. Intotdeauna cuvintele au dublu inteles, depinde cine si cum citeste