| mentalica a întrebat:

V-ati gandit vreodata sa faceti tranzactii Forex pentru un ban in plus (sau in minus, depinde de noroc)? Mai mult de atat, a incercat cineva? thinking

2 răspunsuri:
| buybooks a răspuns:

Un profesionist scoate un profit de 30% pe an. Deci nu prea merita, decat daca ai multi bani de investit.
Iar daca mergi la noroc, pierzi banii sigur.

| Zitronen a răspuns:

Forex nu este ceva de noroc. Totul are o logica, iar Forex este o firma serioasa. Daca investesti 10 dolari, si te pricepi, poti avea 1.000 de dolari in cateva luni. Are o logica. Trebuie doar sa te uiti mult la grafic. Succes!, si, meritahappy