| mentholinks a întrebat:

V-ati luat bataie vreodata? Cum a fost?

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu, ma bateam singur cand vedeam in ce tara traiesc cu ce oameni

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cate o lovitura am mai luat, mi-am luat bullying, dar bataie sanatoasa, nu.
Mereu aveam la cine apela.

| Drimmero a răspuns:

Bataie ca lumea sa nu ma mai ridic in piciore niciodata, cate un pumn, palma sau picior am mai luat si eu, am mai si dat, dar niciodata ceva serios si nici nu-mi doresc.

| Freya1 a răspuns:

Ba,sincer in afara de fratemi-o cand eram mica nu m-a batut nimeni.

| SilentRain a răspuns:

Doar o data? A fost frumos tare laughing

| mentholinks explică (pentru SilentRain):

Cine a indraznit? Si cum?

| SilentRain a răspuns (pentru mentholinks):

Poveste lungă

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu.

| aumih16 a răspuns:

Doamne ce intrebare!

| CleanHeart a răspuns:

Nu dar in rest i am invinetit picioarele la un baiat, amintiri din copilarie.
Tre sa-i facem din vorbe pe cioflingari nu cu violenta.

| Nume6 a răspuns:

Când am început să îmi dau seama cum e lumea asta de fapt, am început să îmi dau singur pumni!

| Nobody97 a răspuns:

Da