| anonim_4396 a întrebat:

Va adresez tuturor invitatia de a comenta -din p. vostru d. v. si fara a polemiza intre voi- raspunsul dat de "claudiu" la intrebare postata -in categoria conversatii- de userul "sweetcandy", intrebare pe care o redau mai jos :
"Voi mai credeti spusele politicienilor din ziua de azi?
Stau si ma intreb daca inainte era altfel... voi ce ziceti?"

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cred ca politicienii nu sunt capabili sa spuna clar, fara sa se invarta in jurul cozii, nici cat e ceasul.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sunt politicieni care intr-adevar vor sa faca ceva bun pentru noi si pentru tara dar...cu o floare nu se face primavara...

daniela
| daniela a răspuns:

Niciodata nu am crezut ceea ce spun politicienii din nicio tara

| iuandfto a răspuns:

Nu. Ei incearca sa castige cati mai multi bani si nu fac nimic din tara asta. Doar oameni obisnuiti mai tin tara in spate.