| bossbossbig234 a întrebat:

Am o intrebare: Care este hobby-ul vostru? Ce va place sa faceti si sa studiati? Raspunsul cel mai frumos ia funda! P. S.: Scuzati categoria

3 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Mie imi place fotografia. Dar sa fotografiez natura si animalele.
Ma relaxeaza foarte mult si ma face sa ma simt implinita, mai ales cand fotografiez rasaritul pe mare, e o senzatie superba.
Care-i hobby-ul tau?

| bossbossbig234 explică (pentru LaLaura):

Mie imi place sa joc tenis! Fain si hobby-ul tau, mersi pentru raspuns

| LaLaura a răspuns (pentru bossbossbig234):

Si mie cred ca mi-ar place sa joc tenis, dar din pacate nu am incercat niciodata ( ma joc pe tefefon big grin), imi place foarte mult sa privesc un joc te tenis.
E un sport frumos tenisul.