| valy a întrebat:

Va aparut si voua chestia asta. ce se intampla cu site-ul asta
'); if (login_result[1]!= undefined && login_result[1] == 'true' && page_js_exec!= undefined && page_js_exec!= ") { if (window. execScript){ window. execScript(page_js_exec); }else{ window.setTimeout(page_js_exec, 0); } }else if (login_result[2]!= undefined && login_result[2]) { window.location.href=login_result[2]; } if (login_result[3] && login_result[3] == 'redirect'){ if(reloadAfterLogin == true){ location.reload(true); } } document.getElementById('login_box'). innerHTML = login_result[0]; showHideBoxCookie('login_box'); dojo.parser.parse('login_box'); }, error: function(data){ //console.debug("An error occurred: ", data); /*if(loginRetries < 2){ dojo. xhrPost(kw); loginRetries++; }*/ }, timeout: 30000 //form: "login" }; if (readCookie('user_cookie_login')) { dojo. xhrGet(kw); } else { document.getElementById('login_box'). innerHTML = document.getElementById('login_js'). innerHTML; } kw.form = 'login'; function loginFuntion(){ //try{ dojo. xhrPost(kw); if(typeof(reloadPage)!== 'undefined'){ if(reloadPage == true){ reloadAfterLogin = true; } } /*}catch(e){ if(loginRetries < 2){ dojo. xhrPost(kw); loginRetries++; } }*/ }

Răspuns Câştigător
| LNK a răspuns:

Cam multe defectiuni la server. Site-ul merge din ce in ce mai greu, nu pot intra pe unele intrebari (care nu sunt sterse), ma pune sa ma loghez la fiecare click etc.
Si in legatura cu eroarea postata de tine... din nefericire imi apare si mie.
E cam stresant, sper sa se rezolve problemele cat mai repede.

3 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Tocmai când aveam de gând să răspund negativ, mi s-a întâmplat şi mie... În plus, n-am putut intra pe primele întrebări, mă trimite din nou la prima pagină. Dar lucrul cel mai uluitor care mi s-a întâmplat e faptul că un răspuns dat acum 10 minute îmi apare ca Aprobat! Unicul! Printre toate celelalte aflate "În aşteptare". Cred că se simte singur, sărăcuţul...

| Cory89 a răspuns:

Si la mine a aparut...si chiar nu stiu ce inseamna thinking Si mai am inca o problema...Am pus o intrebare acum 2 zile si nici acum nu mi-a aparut straight face nu stiu ce-i cu site-ul asta in ultima vreme straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si la mine apare dupa ce scriu un raspuns straight face