| chiftelutacrocanta a întrebat:

Unde v-ar placea sa mergeti in vizita?

11 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

La Paris la Turnul Eiffel si la New York fiindca ador U.S.A

| RAY a răspuns:

Germania,statele unite germanice

| neutrino a răspuns:

Mi-ar placea sa pot vedea frumusetile tarii noastre, apoi sa merg sa vad Barcelona. Mai departe nu-mi permit sa mai visez.

| T0T a răspuns:

La Paris, acolo se află cel mai mare mormânt, e subteran și conține aproximativ osemintele a 6 milioane de oameni.

| J0B0MAT a răspuns:

Las Vegas

| R0R0 a răspuns:

India-New Delhi, Calcutta

| gemeni6226 a răspuns:

Peste tot, imi place foarte mult sa calatoresc dar cu mijloacele banesti actuale calatoresc doar virtual pe youtube.

| Anonimuserr a răspuns:

În principiu în Europa. Italia, Germania, Marea Britanie, statele nordice dar şi în New York.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tokyo, Japonia. Tu?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Peste tot.