| Rebbbeca a întrebat:

Ce boli se pot lua de la toaletele publice? A fost tata la una din parc si ma gandesc...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| oanabuysomeweed a răspuns:

Nu-l baga in seama pe PoneiulTroian oh go on
Multi oameni merg la toalete publice.

| Saveryo a răspuns:

Micoze, Sciantus, multe.....Toaleta Publica este cel mai infect loc posibil.
Sa speram ca nu ai luat nimica

| maadii a răspuns:

Pai. de la toaletele publice se poate lua virusul HIV... care produce boala SIDA... dar acum depinde. mai bine sa se duca la un doctor. ii poate spune mai bine ce se intampla.