| XxAlexandruxX a întrebat:

Va asteptati sa vina sfaristul lumii in 2012?

4 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Sfîrșitul lumii va veni atunci cînd Dumnezeu va decide asta, iar pe Dumnezeu nu îl poate împiedica nimeni să î si ducă la îndeplinire planurile sale.

| crisu2012 a răspuns:

Nici gand! In 2012 va fi ceva, se va intampla ceva, dar nu se stie cu exactitate ce. Oamenii de stiinta au ajuns la concluzia ca nu se stie sigur daca se va intampla ceva bun sau rau.Chestia e ca cica soarele se va afla cel mai aproape din ultimii nu stiu cati ani si ast ar putea reprezenta un pericol pentru omenire acestea fiind:arsuri solare, seceta, dar nici gand de sfarsitul lumii.Un adevarat pericol s-ar zice ca ar putea fi in 2029 cand Pamantul ar putea fi lovit de un meteorit cam cat Franta, dar nici asta nu se stie sigur.Deci poti sa te bucuri de viata mai departe si fara grija de mainelaughingUn an nou plin de impliniri!

| SkittSaysWtf a răspuns:

Da. Asa cum a cazut si soarele pe Pamant in 2000.
O zi buna.

| Taintedlove a răspuns:

Nu ...mai e pana la sfarsitu lumiilaughing