| firullz_4896 a întrebat:

Cand credeti ca va fi Sfaristul Lumii, Sau mai bine zis A 2-a venire A DOMNULUI PE PAMANT?

13 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Daca ne-am lua dupa toti cei care spun ca o sa vina, ar trebui sa ne cumparam fugutza sicrie si alte accesorii la moda in vederea evenimentului si sa zacem cu mainile incrucisate (la propriu) in asteptare. De vreo cateva sute bune de ani ne tot ameninta unii si altii cu sfarsitul lumii. Sa vina, naibii odata, ca m-am plictisit!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu stie nimeni acest lucru.

| Ben. a răspuns:

A venit ieri.

| death a răspuns:

Am ajuns deja, dar nu m-a aşteptat nimeni la gară. Îl aştept şi pe fraieru' de drac şi o punem de-o caterincă pe sâmbătă sau duminică. Be there!

| DMV a răspuns:

Sfarsitul lumii nu e o certitudine.

| albastrel a răspuns:

O astept cu bratele deschise big grin

| kayan a răspuns:

Cand planeta o sa se sature de bataia noastra de joc...

| viki a răspuns:

Cat de curand...:-s

| Dior a răspuns:

N-am auzit.

| :*:*Dya:*:* a răspuns:

Nimeni nu stie asta in afara de D-zeu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce evreii vor construi templul Domnului a treia oara.acesta va fi ocupat de antihrist si va cere sa ne inchinam lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Peste sute de anihappy.adica aproximativ prin 2500happy. dar acum in 2012 va fi o schimbare toatala, nu se stie daca vom avea de suferit:-s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodata