| Aurelia_6050 a întrebat:

Va bucurati ca vine vara? Argumentati, va rog.

Răspuns Câştigător
| EvaTramell a răspuns:

DA! eu ma bucur deoarece am mai mult timp sa imi petrec timp cu prietenele mele si am timp sa fac ceea ce imi place. Vara este un anotimp placut si foarte cald dar macar stii ca esti cu prietenele tale mai mult ca de obicei si faci ceea ce iti place.

Eu ma bucur ca vine vara deoarece :
~ merg unde vreau eu
~ fac ce vreau

Anotimpul vara este un anotimp placut la toata lumea!

fundita? big grinbig grin

sper ca iti place ce am scris!

7 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Vine vara la pachet cu vacanta si distractia happy. Ma bucur enorm big grin.

| Tourniquet a răspuns:

Daaaaaaaaaa; x. Ma bucur nespus de mult; x. Ador vara!; x.

Imi place vara deoarece este cald, vacantsaaa` blushing, plec la mare, la munte, stau afara pana la 10:30 - 11 seara; x, ies la un film, la o chestie love struck.

| Alisa a răspuns:

Da, deorece sunt plecata in strainatate si doar vara vin in Romania unde ii am pe toti cei dragi, prieteni, rude. Si vara pot sa petrec tot timpul doar cu ei si sa profit la maximmmmm. Atunci uit de griji, de probleme, de tot, absolut tot. Atunci este timpul sa ma relaxez si eu un pic si sa ma bucur de tot ce e frumos. :X

| paramore a răspuns:

Da, ma bucur foarte multlove struckin primul rand pentru ca o sa incep munka, si merg la marebatting eyelashes

| Kitty a răspuns:

Deci vara este anotimpul meu preferat din diferite motive. Unul ca sunt nascuta in aceasta perioada, este un anotimp calduros, vesel ceea ce pe mine ma face sa ma simt extraordinar. Vara ai un amalgan de oportunitati pentru activitatile zilnice, poti merge la mare, la strand, la munte, sa vizitezi, in tari straina, la rude, la bunici si lista poate continua. Aaa si sa nu uit, e vacanta doar! deci... trebuie sa fie voie buna si distractie.

| love44katyp a răspuns:

Cine nu se bucura?
vacanta
plaja
cei mai draguti baieti
stat afara 12 ore din 12
multe partyuri
haine subtiri
pff

| Stefania a răspuns:

Da... abia asteptlove struck