| BarBye a întrebat:

A-ti vazut ca au aparut din nou Cipsuri cu bani? Va cazut vreodata bani la cipsuri? daca da cat va cazut cel mai mult? eu mi-am luat ieri o punga de cipsuri Lay`s si mi-a cazut 1 leu. Pe punga zice ca poti castiga de la 1 leu la 500 de lei (5 milioane lei vechi) Dar eu nu cred. voua va cazut vreodata mai mult de 1 leu? sau credeti ca pun astia 5 milioane in punga de cipsuri?

1 răspuns:
| SoryIna a răspuns:

5 lei mi.a cazut cel mai mult. Inainte cand a mai fost am castigat 50 de lei si 100 de lei. Poate chiar exista minuni.