| AlexDorinel a întrebat:

Va creste populația din cauza ca toți tinerii și copiii visează numai sex?

Standardele și calitatea vieții creste, omul e din ce în ce mai leneș și singura chestie pe care o mai știe e sex.

Am văzut multe adolescente între 15-18 ani însărcinate. Pai apoi când vor avea varsta legala vor face sex pana se vor satura.

Un copil acum 30 de ani habar nu avea de sex. Acum pe telefoane e plin de reclame despre sex și copiii cum sunt curioși știți și voi ce iese.

33 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Mereu tinerii au aceleași vise dar uite și tu cum scade populația...

| InYourPants a răspuns:

Nu mai visa

| Emazio a răspuns:

"omul e din ce în ce mai leneș și singura chestie pe care o mai știe e sex."

De unde ai concluzionat tu asta? Toti oamenii se gandesc de mici la sex, din vremea pubertății. Da, normal cand nu ai ce sa mananci si sa bei atunci numai la sex nu iti arde sa te gândești. Si totusi uite ca in africa o fac