| monicaaa17 a întrebat:

Voi simțiți nevoia sa va exprimați iubirea si sentimentele prin cuvinte? Ma refer la genul de persoane care spun mereu "te iubesc".Mie mi se pare fals dacă spui asta in fiecare zi.

7 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Ti se pare, bine zis.

| Sofer a răspuns:

Un te iubesc aruncat asa zilnic intr-adevar pare fals.
Eu nu simt nevoia sa îmi exprim asta prin cuvinte și doar prin fapte.

| gemeni6226 a răspuns:

Eu niciodata nu am folosit acest cuvint des, pot sa zic ca foarte foarte rar dar cand am iubit faptele mele si atitudinea mea spunea totul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faptele contează că în vorbe toți suntem tari.

| LikeARollingStone a răspuns:

Nu toti oamenii suntem la fel. Exista oameni care simt sa isi exprime iubirea si le place sa auda la randul lor aceste cuvinte. Si exista altii carora le plac faptele si nu atat de mult vorbele.
Si mai sunt si cei care spun "te iubesc" oricui, ca pe un "buna".

| lorix a răspuns:

Nu ti se pare, chiar este.