| Francescuta9 a întrebat:

Va intreb si eu ceva, afara o fata m-a impins si m-a lovit tare! dupa aceea si-a cerut scuze. ce sa fac sa mai fiu prietena ei? si vreau orice raspuns posibil!

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Chiar daca o ierti nu o face din prima, lasa sa se roage ea de tine si sa isi de a seama cat de mult a gresit facand gluma asta tampita

4 răspunsuri:
| Seducatorul a răspuns:

Gluma proasta din partea ei! Ar trebui sa-i dai Eject cateva zile!

| Francescuta9 explică:

Asta o sa fac m-a lovit tare si chiar ma doare nu o sa ma vorbesc cu ea 1 saptamana ca sa o invat minte

| Francescuta9 explică:

Asta o sa fac Mona,este o rea pentru ca a putut sa-mi faca asa ceva,m-am enervat, am mers acasa, am pus ceva rece am iesit si mi-a zis"iarta-ma, iarta-ma, era o gluma nu sti ce e gluma?"
eu in gandul meu "mai ce ma enervezi"
am plecat cat am putut d etare[m-a lovit rau la picior]dar ma tot urmarea

| Francescuta9 explică:

Bine zis, Mona.e vina ei ca acum schiopatez putin, apropo azi mi-a zis"iarta-ma, era o gluma nu sti de gluma?"
imi venea sa-i spun "lasa-ma!'

am plecat cat mai repede chiar daca puteam sa cad iar!