| anonim_4396 a întrebat:

La scoala un coleg s-a luat de mine ca i-am calcat e haina fara sa vreau ( E multa mizerie in spate ). M-a impins de doua ori desi mi-am cerut scuze. Nu l-am lovit pentru ca nu rezolva nimic bataia. Am procedat corect? (Inca sunt zguduit)

Răspuns Câştigător
| cristinamnt a răspuns:

Daa,absolut.Ai dat dovada de maturitate.I-ai explicat ce s-a întâmplat, ți-ai cerut și scuze...El nu a înțeles, dar asta e strict problema lui...

8 răspunsuri:
| SonicAndrei a răspuns:

Ai procedat bine. N-ai fi fost mai bun decât el dacă ai fi răspuns tot cu violență.

| anonim_4396 explică (pentru SonicAndrei):

Ai mare dreptate

| georgyanaaa a răspuns:

Este bine ca ai procedat corect daca nu a inteles cand iai cerut scuze si foarte bine ca l-ai lasat in pace si nu v-ati luat la bataie cum fac eu de fiecare data si nu este bine

| anonim_4396 explică (pentru georgyanaaa):

rolling on the floor) si eu am mai sarit in trecut... dar nu prea are rost sincer...winking

| Anonim2x7x1x a răspuns:

Nu te mia lasa calcat in picioare, cel putin pe chestia asta merg eu, iti ceri scuze odata, daca tot e nesimtit si se ia de tine, apara-te, nu de altfel dar daca nu zici nimic o sa observe ca isi permite sa iti spuna orice sau sa iti faca orice fara ca tu sa faci nimic in privinta asta

| anonim_4396 explică (pentru Anonim2x7x1x):

Ms pentru raspunsuri!

| anonim_4396 explică (pentru Anonim2x7x1x):

Nu m-am lasat calcat in picioare, adica i-am zis ca si eu pot sa-i trag una dar nu rezolvi nimic

| Alex4droi a răspuns:

Daai procedat corect!