| feluc a întrebat:

Va invit sa va spuneti parerea.
Sunteti de acord cu protestele din tara?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Categoric da, daca acum nu ii schimbam, ne vor sufoca definitiv.Numai bine.

3 răspunsuri:
| Nuvăsufăr a răspuns:

Da. În sfârşit oamenii numai tac şi înghit.

| Anca95 a răspuns:

Oarecum, adica la ce ies acum oamenii in starada daca ei l-au votata? Basescu a fost votat cel mai mult de bucuresteni si acum vor sa-l dea jos.De ce oare nu-si asuma riscul? Intr-adevar este nedrept ce face dumnealui, insa nu cred ca vor rezolva nimic ca daca nu va mai fi el presedinte nu va muri de foame pentru ca va scoate bani frumosi dupa statutul ocupat in tara asta si sunt de parere ca ceilalti care vor urma dupa el vor face la fel.Sa fin seriosi niciunui conducator nu-i pasa de noi ei vor doar sa aiba banet cu caru si o functie atat nu-i intereseaza de plebe ca nu am ce manca sau unde stau. Deci nu prea am nicio parere ca daca iesim cu totii in stada si il dam jos vin altii si pana cand o sa facem porteste?

| Alexandra023 a răspuns:

Da.pana la acei."huligani". care strica totul.