| EstiFericitaSauTrista a întrebat:

Va parasit cineva vreodata fara sa isi ia ramas bun?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Da. Si a durut destul de tare fiind vorba de o fata pe care o placeam destul de mult. Totul parea normal, vorbeam, ne simteam bine impreuna. Stiam ca va pleca, imi spusese si stabilisem ca vorbim la telefon. Dar apoi intr-o zi a plecat deodata. Culmea e ca am vazut-o coborand scarile in fata mea. Dar mi-am imaginat ca se va intoarce ca de obicei. Nu a mai facut-o. E aiurea. Macar sa isi fi luat ramas bun si eram ceva mai impacat. Chit ca durea oricum situatia. Am ramas cu un gust de ceva neterminat. Destul de aiurea.

3 răspunsuri:
| Dobitoc a răspuns:

Nu.Pentru ca nu e frumos sa pleci fara sa-ti iei ramas bun. E o chestie de bun simt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Nici macar nu au spus ca pleaca...nici macar nu stiu unde sunt...acum sunt prea sus.

| roxana1995 a răspuns:

DA! Un prieten foarte bun a plecat fara sa ne anunte pe nimeni nici chiar pe mine...si a plecat ori in Spania ori in Ungaria sad...