| Dan515 a întrebat:

Va plac imbratisarile? De ce?

11 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Da imi plac big grin, pentru ca atunci imbratisez aceea persoana speciala pentru mine, simt ca am tot si ca numai imi trebuie nimic.In bratele ei ma simt in siguranta happy

| Musique a răspuns:

Depinde de partener.

| LoveSleep a răspuns:

Nu. Am trecut de etapa aia.

| kar1GaNNN a răspuns:

Inca cum ne plac.

Mai ales imbratisarile cu fetele cu suflet mare, alea le ador laughing.

| Drolja a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Da, fetele cu personalitits

| Cameliapantiru a răspuns:

Da, imi plac imbratisarile, pentru ca e o forma de a-mi exprima sentimentele de afectiune pentru persoanele dragi mie.

| LaughingKarima a răspuns:

Da. Pentru ca atunci cand ma imbratiseaza cineva, simt caldura si iubire din partea persoanei respective. Ma simt in siguranta iar cei din jur nu mai conteaza, dispar pur si simplu.
Mai repede as vrea o imbratisare lunga decat un sarut, sau un cadou sau mai stiu eu ce.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa-mi mai "fure" din purici si paduchi.

| Drolja a răspuns:

Nu, pentru că am... bustul mare, şi de obicei se insistă să mă înghesuie.

| Omori a răspuns:

Presupun ca sunt ok, dar ma simt aiurea.Mai ales cand dureaza mai mult.Nu stiu ce sa fac cu mainile.
Mi se pare de ajuns doar sa stam aproape unul de altul.

| LeZizu a răspuns:

Da. Simt iubire, ma odihnesc, simt pace.

E dragut cad dormi cu iubita si te ti in brate.