| MihaiAndrei666 a întrebat:

Ce simtiti cand imbratisati pe cineva? Va plac imbratisarile?

9 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Nu mai pot adormi dacă nu sunt în brațe, iar când îmi da drumul dimineața îl simt și ma trezesc, deci da, îmi plac

| SilentRain a răspuns:

Ca imi vine sa vomit
Nu

| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

În poza ta reiese altceva ca da dar cum nu ai avut parte de asa ceva te înțeleg. O lămâie ți ar rezolva problema happy stai chill man ca îți vei găsi tu într o zi printul... big grin nu e totul pierdu nu ști ce îți rezerva viitorul.

| gemeni6226 a răspuns:

Foarte mult.Ma incarca de energie pozitiva.

| CleanHeart a răspuns:

Da, le ador si pe persoanele dragi le imbratisez strans si din tot sufletul meu.

| Florin9Florin9 a răspuns:

E un sentiment fain.

Răspuns utilizator avertizat
| Edyy5555 a răspuns:

Cea mai buna terapoe pentru suflet si eliberare, schim energetic. Mie da imi plac

| AndreeaDaniela2000 a răspuns:

Tuturor ne plac, depinde daca vine de la parinti, prieteni sau iubit, poate fi interpretata