| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Vă plac nunțile?

20 răspunsuri:
| inflicted a răspuns:

Nu

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nope. Nu alea traditionale cel putin, cu mormanul de rude pe care nici nu le cunoști

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru suntserios):

Nici mie nu-mi plac alea, acolo este invitată de exemplu și verișoara vărului străbunicii vecinului vecinei lui Vasile a nu știu cui, care a fost prieten bun în armată cu bunica bunicilor din partea tatălui unchiului surorii preotului

| Mosotti a răspuns:

Nu, mi se pare ceva obositor si inutil, doar ca afacere da, imi place, ca ies bani, dar atat, nu ca eveniment in sine. Ca asa poti sa nu te duci, dai darul si gata, adica minus masa, asa fac eu, nu ma duc, dar dau ce trebuia sa dau in afara de masa.
Faci asa o masa in familie si ceva cunoscuti si atat, iubirea, intelegera nu sta in balciul ala.

Dar sigur ca daca partenerea mea ar vrea, as face pentru ea, dar nu pentru mine personal.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Aproape la fel de mult ca inmormintarile, insa cu un plus pentru ca sunt cu tort si mincare mai misto per total.

| Celcestietot a răspuns:

Mai merg din când în când nunțile.

| SilentRain a răspuns:

Nu

| Sofer a răspuns:

Cel putin mie nu imi plac. Dar tie?

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru Sofer):

Nici mie, și ironia sorții e că pe 7 trebuie să merg la una, mai vreo 3 zile

| DeathIncarnate a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Cum dracu nuntă pe 7 care cade marțea?

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru DeathIncarnate):

Nu știu, întreabă-i pe miri

| DeathIncarnate a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

E clar că sunt țigani.

| mentholinks a răspuns:

Noptile mai ales.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Dumnezeu a creat casatoria ca un act de iubire dintre barbat si femeie, ca sa te poti indragosti de cineva ai nevoie de suflet deci prin urmare nu imi plac nuntiile.

| Theo94 a răspuns:

Nu!

| TheGentleman a răspuns:

Alea sincere, care țin o viață, da. Ălea făcută în grabă „că așa se face", sau „ca să aibă și el/ea ce ***" și care durează doi ani, nu.

Și nici alea la care trebuie să mergi că na, părinții lor au fost la nunta părinților tăi

| TheGentleman a răspuns:

Vă spun că am întâlnit persoane care și-au notat într-o agendă la care nunți au fost și la care trebuie să meargă rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi-au plăcut niciodată.

| Yee a răspuns:

In ciuda mancarii si a bauturii sunt cam plictisitoare.