| St3fa a întrebat:

Va place,, In puii mei"?
Cel mai amuzant raspuns funda si vot!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Era mai tare programul ala (comanda la mine) dar astia cu puii lor sunt plictisitori.

| PetreConstanta a răspuns:

Este cea mai cretina emisiune Imi pare rau dar asta este parerea mea

| RainUmbrella a răspuns:

Mucea: Da-mi si mie o comedie!
Flocea: Si mie una!
Amandoi: In total In puii
Telecomandatii: Douaaa! Caut un show foarte amuzant si nu gasesc caut un show foarte amuzant si nu gasesc toate show-urile amuzante sa apeleze la mine!
Fernando: L-ai gasit! E in puii mei pe sistem!
Momaie: Ba nuuuuuuu
Fernando: Sa moara Cipilan!
Un om: Cum sa nu fie? Esti beat?
Momaie: Sunt beat, beaaaaaaaaaaat
Gigi : Mai Virgile poti sa fii la fel ca amuzant ca Mihai Bendeac?
Virgil: Da Gigica!
Gigi: Arata!
Virgil : Cot co daaaccc
Gigi: Nu stii nimic ma! Esti prost!

rolling on the floor Sper sa primesc o fundita! Sau macar un vot

| ZuzZzulina a răspuns:

Nu stiu de astea laughing, place... laughing, nu laughing))) ( " nu " e cel mai amuzant pentru ca tuturor ne place! laughing