| dyanna_7195 a întrebat:

Va place in Romania? Daca ati avea bani, unde ati vrea sa locuiti? laughing

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Daca n-as avea bani as vrea sa traiesc in Romania
Daca as avea bani mi-ar place sa traiesc undeva in Balcanibatting eyelashes

| juniper a răspuns:

In America si nu prea imi place Romania decat litoralul.

| OanaG a răspuns:

Toata lumea vrea in America, ce are America atat de special... e tara tuturoro posibilitatilor asta da...

Mie imi place foarte mult Rusia love struck

| CosteaVlad a răspuns:

Imi place Romania. Daca as avea bani as ramane aici, daca n'as avea, m-as duce dincolo rolling on the floor

| CosteaVlad a răspuns:

Gresit! Romania e tara tuturor posibilitatilor... big grin laughing

| CosteaVlad a răspuns:

Maryus, la asta m-am referit si eu cand am zis. rolling on the floor

| CosteaVlad a răspuns:

In fine... in cazul Romaniei "Tara tuturor posibilitatilor" = tara in care e posibil orice. la sensul asta am facut referire. Da' poate nu m-am exprimat eu cum trebuie. big grin Nu mai conteaza acum laughing

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Romania are avantajele ei avand in vedere conjunctura. Daca as avea bani as vrea sa locuiesc unde am eu chef laughing Sunt asa multe de vazut si cunoscut incat nu mi-ar ajunge timpul. Un lucru e clar: iarna as lua-o spre sud big grin

| Sოﺁℓε a răspuns:

Dap imi place fff mult in roamania opr unde as vrea sa locuiesc la un hotel langa marea neagra da sa ma pot duce mereu la mare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romania e frumoasa, insa nu e chiar ceea ce imi doresc... De aceea am ales S. U. A. unde stau de atatia ani.

@Princess -Hai cu mine in SUA sa-ti arat ce are, cand pleci de acolo o sa incepi sa plangilaughing
@vlad_bv -Gresit! Daca SUA e tara tuturor posibilitatilor, in Romania e posibil oricelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca la aia te-ai referit, dar ce ai zis tu nu e chiar aia... In Romania e posibil orice, asta depaseste orice posibilitatewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, imi place Romania.
Vrei sa zici ca n-avem bani?hee hee