| cretuana a întrebat:

Va place la scoala? Care sunt orele voastre preferate?

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

La ce om normal ii place scoala?
http://www.istudyathes.com/wp-content/uploads/2008/05/nerd1.jpg
.am zis om normal. deci nu se pune...

| Tourniquet a răspuns:

Mda. Oarecum.
Imi place romana, franceza, engleza, matematica. Dar si istoria si geografia.

| andragrigoras2000 a răspuns:

Buna ana!kiss
imi place foarte mult scoala,deoarece ne ajuta sa invatam lucruri noi. fara scoala toti am fi niste tantalailaughing
nu am o materie preferatahappy adica naws putea alege! desi,iubesc:religia,mate, romana, ed.civica,engleza.winking
si istoria si geografia...dar nu ca acestea eumerate mai sus!winking
funditzzza?batting eyelashes

| AlysaAly a răspuns:

Sport, desen, mate, muzica(cantatul la flaut), franceza si engleza

| mistakeofyourlife a răspuns:

Nu cred ca exista copil (normal cum a zis si @Apache laughing ) caruia sa ii placa scoala. Poate doar cand eram in clasele 1-4. Intrebare : cati ani ai? thinking

| KellyK13M a răspuns:

Mie cel mai mult imi place pauza laughing e cel mai relaxant atunci!

| siller a răspuns:

Pai toate in afara de Fizica :lol: