| lorycool a întrebat:

Va place limba engleza? Dar limba franceza?

12 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Si engleza si franceza. Uneori ma enerveaza profesoara de franceza, dar eu o suport foarte bine, spre deosebire de ceilalti. Toata scoala o uraste.

| Nicoleta a răspuns:

Da.ambele

| fluturas a răspuns:

Imi place limba franceza, dar mai mult imi plc limba engleza love struck

| Ana a răspuns:

Ambele, dar mai mult imi place franceza.

Răspuns utilizator avertizat
| Prajitură a răspuns:

Ador engleza, invat mereu cu drag, dar la franceza, cand deschid caietul parca mi se face rau... Desi am si 10 laughing. Tie iti plac?

| SalutTpu a răspuns:

Da. Chiar daca nu le pot invatahee hee

| DamnedShadow a răspuns:

Ador engleza. Love it! love struck
Franceza insa, trebuie s-o invat cu sila ca sa nu imi afecteze media.

| Paty3 a răspuns:

Da. ambele

| Riyukii a răspuns:

Ambele.

| EckoTM a răspuns:

Imi plac amandoua dar mai mult la lb. englezahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place limba engleza dar si limba franceza :-P