| RAY a întrebat:

Va place limba Germana cand o auziti? Ce limba straina ati vrea sa invatati?
https://www.youtube.com/watch?v=tvevW0a18xM

72 răspunsuri:
| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Ce anume simti cand o auzi?

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Știi cum e sa zgârie cineva cu unghiile o tabla? Ceva de genul, doar că nu așa nasol.

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Serios amuzant ce sa spun, imagineazati sa asculti asta non stop

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Vrei sa mor? laughing

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

As vrea sa murim amandoi si sa fim amandoi impreuna vesnic, desi da as vrea

| PersonajFictiv a răspuns (pentru RAY):

E de pe net poza ei, chiar nu ti-ai dat seama?
Fu**ing lol ma.

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Nemurirea nu suna rău în situații d-astea. thinking

| Gonrax a răspuns:

Cand o aud ma gandesc direct la Hitler. Fara misto.

| RAY explică (pentru PersonajFictiv):

Da voi nu ma lasati nici sa visez si eu o data frumos, in acest mod numai va fi nici o nunta, si eu care vream sa ma insor cu ea vi tu sa imi spulberi visele raule

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Mai ales daca sunt acolo si eu, cred ca si din rai ai fugi in iad, daca as fi si eu acolo

| RAY explică (pentru Gonrax):

E macar isi aminteste de cineva

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Esti diliu laughing

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Ai vrea tu sa ai un nebun asa ca mine, hai ca nu te insel azi si maine, ce nu fac eu de dragul tau

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Japoneza

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Apreciez din suflet. Nu de alta, dar mă iau gânduri negre

| Superior a răspuns:

Engleza,germana si japoneza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar acum o invat (ma duc la un curs). Sunt la nivel A2. Prezentul il stiu, trecutul un pic si viitorul nu-l stiu de loc.

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Pana la urma tu o placi,, stii ca tachineala excesiva naste sentimente? Spune-i lu' drimmero ca nu e asa/

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Viitorul,werden e usor, trecutul e mai greu dar viitorul e usor, ich werde gehen, Ich werde mir einen Film ansehen

| RAY explică (pentru Drimmero):

O plac cum plac pe fiecare fata din lista mea de prieteni

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Parca ziceai ca tii doar fete la prieteni,, ce cauta Klon, SisterEunice,, dar mai ales ToT? Bwhahahahaha

| RAY explică (pentru Drimmero):

Sistereunice mi-a spus ca e fata, e acum sunt si baieti ok nu toti sunt tarfe masculine

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Nu zicea ca e baiat? Ce se mai sucesc oamenii astia!

| RAY explică (pentru Drimmero):

Mie asa mi-a spus, sigur nu stiu, sincer nu-mi plac ipocriti de nici un fel

| RAY explică (pentru Drimmero):

Faci si tu acum parte din lista de prietenii

| RAY explică (pentru Superior):

Wow,super nu e usor sa inveti atatea limbii, multa bafta

| Superior a răspuns (pentru RAY):

Engleza stiu cam 60% happy Spaionla, merg sambata asta in Spania doua saptamani, poate retin ceva pe acolo si japoneza...e grea, dar e faina limba happy

| mentholinks a răspuns:

Deutsch gefallt mir nicht so gut aber ich muss lernen.

| FaraNumePls a răspuns:

Îmi place limba germană. Mi-ar placea sa învăț daneza. Dar în primul rând să termin cu româna asta laughing