| danielut a întrebat:

Va place " lumea lui Banciu'?

Răspuns Câştigător
| Alexandru a răspuns:

Da, Radu Banciu este unul dintre putinii oameni de presa din Romania care are curajul sa-si exprime punctul de vedere liber, curat, clar si transant. Daca contestatarii lui care-l cred basist ar urmari emsiune dupa emisiune, ar intelege ca e cat se poate de echidistant! Tara asta ar fi mult mai sus daca ar fi macar un Banciu la 10 persoane, dar nu este asa! Il urmaresc cu interes si placere inclusiv la Sport Total FM, unde alaturi de Andy Stanescu face o echipa de minune. Una peste alta, omul asta mi-a schimbat perceptiile, de cand l-am urmarit pentru prima data. Realitatea de zi cu zi cu care ma confrunt chiar ii da dreptate!

8 răspunsuri:
| ??c??? a răspuns:

Nu.

| greyhound a răspuns:

Da, o urmaresc de cate ori o prind. Banciu rullz, mai ales la radio.

| Rakanishuu a răspuns:

Nu.

| danielut explică (pentru Rakanishuu):

De ce ca e basist? Si badea ala e cacarist!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi place "emisiunea" aia de 2 lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| D3letrix a răspuns:

Daaaaaaaaaaa...Merita banii big grin
Vocea lui e incomparabila

| Flapy a răspuns:

|Nu