| mentholinks a întrebat:

Va place modul vostru de gandire? Credeti ca e bun?

11 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Aim Zăbest fuk Zărest!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Da, chiar am o gândire foarte sănătoasă. Fără modestie. laughing

| mentholinks explică (pentru supadeceapa):

Ma bucur. happy

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns (pentru mentholinks):

Fain nickname laughing.

| mentholinks explică (pentru supadeceapa):

Mersi. M-am inspirat de la raku.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.nici atât.

| wpetterssone a răspuns:

Cât timp dau randament maxim în gândire pe anumite subiecte, îmi place modul meu de gândire. Poate este altcineva care este mai bun decât mine sau care este mai corect decât mine.

| SilentRain a răspuns:

Nu, da e destul de bunicel
Cred ca nu îmi folosesc gândirea la adevărată ei puter, mi-ar plăcea sa îmi dezvolt mai mult mentalitatea

| OldSoul a răspuns:

Cum zicea Doc...
"Mama de ce nu m-ai scapat
La nastere… poate ieseam un pic mai prost
Ca pastele mamii mele, atata creier n-are rost"

Cam asa e si aici, parca gandesc prea mult, si imi bat capul cu chestii care in mod normal nu ar trebui sa ma preocupe.

| CleanHeart a răspuns:

Da
Am inceput sa il combin cu nebuna de umor și ghici ce, se înțeleg bine big grin The perfect couple
E bun dar uneori îmi apare furiosul meu mic pe umăr și îmi spune că prea multă bunătate strica așa că îl mai ascult din când în când până când aflu că m-a păcălit iar sad