| BonaMeaEUnVampirMyBabysittersAVampire a întrebat:

va place noul look al selenei gomez? acela cu suvite si cu hainde "indraznete"?
si de ce credeti ca s-a schimbat? pentru ca s-a maturizat? pentru justin bieber? amandoua?

Răspuns Câştigător
| DisneyChannel a răspuns:

Selena Gomez a declarat ca s-a maturizat. Nu mai vrea sa joace in filme/seriale marca Disney Channel. Vrea sa se concentreze pe cariera sa de actrita dar nu la Disney Channel, a renuntat complet. Banuiesc ca si-a facut aceasta schimbare de look ca sa arate ca intr-adevar are de gand sa se schimbe. Imi plac suvitele.