| Aliiinutzatha a întrebat:

Buna!
Care credeti ca e cea mai buna a Selenei Gomez.

Răspuns Câştigător
| MeMeMe97 a răspuns:

I love song baby :X:X o ador! Si Selena acolo e o frumoasaa! X:

5 răspunsuri:
| ianaa a răspuns:

Mie imi place Selena Gomez & The Scene - Who Says

| Kenichi a răspuns:

Ascult-o live dai un search p youtube si vezi daca vrei sa o mai asculti dupa ce o asculti live... daca iti place genul poti oricand sa asculti beyonce, mariah carey, jessie j sau mai stiu eu cine decat selena gomez... ea decat ca e frumoasa ca in rest nu are treaba cu muzica si ca un raspuns final nu are piese frumoase ce ti se pare ca auzi frumos vocea aia robotizata e fake. bafta

| marykate11 a răspuns:

Hit the lights, dar si Who says e draguta.

| Aliiinutzatha explică:

Piesa*

| MuscaNeagra a răspuns:

Niii...ciuna. thinking