| BRG a întrebat:

Vă place pepenele roșu?

Răspuns Câştigător
| mihaelabr a răspuns:

love struck love struck preferatul meu :d imi place chiar mai mult decat capsunilewinking

16 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da dar mai bun e porumbul fiert.

caramela
| caramela a răspuns:

Doamneeeeeeeeeeeeee,fara numar fara numar de la tine pentru mine o caruta cu pe pepeni rosii pentru minewinkinglaughinglaughing lasand gluma la o parte, DA imi plac fffffffffff mult:X:X:X:X:X:X:X::X

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Eu nu mă omor după el.
O zi cu zâmbet să ai!

| pwp a răspuns:

Nuuu! nici cel rosu, nici cel galben

| deea89 a răspuns:

DAAAA mor cand ma gandesc la pepene love struck debea asta sa pap cu paine si branza asa misto...bine merge si gol nu`i problema laughing)

| TheWorstNightmare a răspuns:

Da, da, cum sa nu, da, da, da, da, absolus, absolut, da, da, jur pe rosu, jur pe rosu, sa ma transform in telina si sa ma infig in pamant, pana la rame, nu fara rame, oricum, da laughing chiar imi place, imi place, imi place place placelaughing

| Азбука a răspuns:

Ce altceva vrei sa mai stii daca ne place?
"Ca ne place, ne place, ne place, place, place!"

| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

As vrea sa cunosc pe cel la care nu`i place

Mie imi place fffffffffffffffffffffffff mooooooooooooolt

| ingerashhhh a răspuns:

Il adorrrrrrr

| zippit a răspuns:

Mama cand era insarcinata cu mine nu putea sa bea apa si manca pepene si acum eu mananc in prostie pepene rosu il ador laughingfunny huh?

| FlaviaLove a răspuns:

Da il ador. si apropo funny storylaughing am patit exact ca zippitlaughing

| RaceaLucia a răspuns:

Da foarte mult abia astept sa vina iulie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu mă omor după el.

| gabytza7224 a răspuns:

Da e unul din "fructele" mele preferate:X:X:*